I Vitajte na internetových stránkach spoločnosti BAT-KLIMA   I

  Úvodná stránka

 _____________________________

  O spoločnosti

 _____________________________

  BKL jednotky

 _____________________________

  Katalóg výrobkov

 _____________________________

  Fotogaléria

 _____________________________

  Referencie

 _____________________________

  Kontakty

 _____________________________

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážení obchodní partneri!

 

Vzrastajúce oprávnené požiadavky na klimatizáciu kladú zvýšené nároky aj na konštrukciu klimatizačných zariadení. V súčasnosti  musia klimatizačné zariadenia zabezpečiť maximálnu pohodu prostredia, mať minimálne rozmery a samozrejme racionálne využívať energiu.

Inžinieri a technici spoločnosti BAT- KLIMA v spolupráci so skúsenými pracovníkmi v oblasti klimatizácie vyvinuli nový rozmerový rad klimatizačných jednotiek, ktorý rieši niektoré nedostatky doteraz používaných jednotiek. Vývoj bol podriadený funkčným prioritám zohľadňujúc ekonomickosť a ekologickosť prevádzky. Kompatibilita, komplexnosť a jednoduchosť boli základnými princípmi konštrukcie a vývoja. Jeho úspešnosť dokazujú desiatky spokojných odberateľov.

Pre výrobu klimatizačných jednotiek sú používané prvotriedne, vybrané a odskúšané materiály od známych firiem, ktorých výrobky predstavujú vždy najvyššiu kvalitu a špičkové technické parametre. Použitím uvedených materiálov sú naše výrobky spoľahlivé a porovnateľné s klimatizačnými jednotkami popredných výrobcov Európy. U všetkých našich výrobkov je samozrejmosťou záruka minimálne 24 mesiacov od termínu dodania.

Vyvinutím novej rozmerovej rady, ktorého prierez obsahujú tieto stránky, ponúkame projektantom univerzálny nástroj pre riešenie individuálnych potrieb užívateľov. 

Stránky obsahujú len vybrané klimatizačné jednotky z viac typov a veľkostí, ktoré sú vybavené rôznymi prvkami podľa požadovanej funkcie. Vetracie a klimatizačné jednotky iné ako sú uvedené na týchto stránkach, je možné dohodnúť na základe jednoduchej schémy, s uvedením požadovaných parametrov.

Splnenie  požiadaviek odberateľov na neštandardné prevedenie klimatizačných jednotiek je naším hlavným poslaním. Radi by sme vyplnili medzeru na trhu klimatizačných jednotiek, keď odberateľ je odmietnutý len preto, lebo požaduje iný ako štandardný rozmer, výkon, funkciu a pod.

Stránky našich výrobkov z dôvodu neustáleho zlepšovania a skvalitňovania výroby, ako aj z dôvodu rozširovania výrobného programu, sú neustále doplňované. Ak nenájdete v nich to čo práve hľadáte, alebo ak rozmer, technický parameter, alebo iný údaj výrobku nevyhovuje, obráťte sa na nás s dôverou.   

Bude pre nás cťou, ak sa aj vy stanete našim zákazníkom.

 

Tešíme sa na spoluprácu s Vami

Ing. Turza Eugen

riaditeľ spoločnosti

 

                                                                                                              © 2008 LOCAL MEDIA & BAT-KLIMA s.r.o.